Zjazd absolwentów tucholskiego leśnika

Rejestracja uczestników

Rejestracja odbywa się tylko i wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem przygotowanego przez nas systemu rejestracji. Proces ten składa się z 3 prostych kroków:

KROK 1: Złóż zamówienie w systemie rejestracji

W tym celu udaj się do działu Rejestracja uczestników.

 

W naszym sklepie wrzuć do swojego koszyka WPISOWE i ewentualnie inne interesujące cię opcje.

 

Po wybraniu wszystkiego co Cię interesuje kliknij przycisk PRZEJDŹ DO KASY.

 

W formularzu podaj swoje dane- uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką ( * ) inaczej system nie zatwierdzi twojego zamówienia!!!

 

Na dole strony zaznacz kwadracik potwierdzający zapoznanie się z naszym regulaminem.

 

Kliknij przycisk KUPUJĘ I PŁACĘ. Jeśli nie zostałeś przeniesiony do kolejnej strony to sprawdź uwagi, które zostały wyświetlone na górze strony i popraw to co nie zostało uzupełnione.

 

Zostaniesz przeniesiony do potwierdzenia zamówienia znajdziesz tam podsumowanie i dane do przelewu. Kopię tej strony otrzymałeś także na swojego maila. Na Twojej skrzynce pocztowej znajdziesz także dane do ewentualnego ponownego zalogowania się na naszej stronie i sprawdzenia losów swojego zamówienia.

KROK 2: Wykonaj przelew na konto organizatorów zjazdu
Pamiętaj, aby w tytule przelewu koniecznie podać numer swojego zamówienia np: #127 lub po prostu 127. Przelewy, które nie będą posiadały w tytule przelewu numeru zamówienia mogą opóźnić proces Twojej rejestracji ponieważ nie będziemy w stanie dopasować zrealizowanych przelewów do złożonych zleceń!

 

Poczekaj na zaksięgowanie przelewu i mail z potwierdzeniem od nas. Przelewy są księgowane przez pracowników szkoły i raportowane w systemie rejestracji raz na 1-2 dni robocze więc prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. W razie jakichkolwiek uwag lub problemów prosimy o kontakt na adres absolwenci@tltuchola.pl

 

W mailu z potwierdzeniem, a także na naszej stronie w dziale Moje konto znajduje się link do pobrania pliku z Twoim indywidualnym adresem do strony, na której wykonasz ostatni krok dzielący cię od udziału w zjeździe- pozostawienie Twoich szczegółowych danych absolwenta.

KROK 3– Wypełnij formularz absolwenta

Otwórz maila z potwierdzeniem realizacji lub zaloguj się na swoje konto na naszej stronie www. Znajdziesz tam link do pobrania pliku z adresem formularza dla absolwentów. Wypełnij już tylko tę krótką ankietę i spotkaj się z nami w czerwcu.