Zjazd absolwentów tucholskiego leśnika

Niezbędnik Zjazdowicza!!!

 

Drogi Gościu! Po latach nieobecności w szkole możesz czuć się troszkę zagubiony, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka informacji, które mogą okazać się potrzebne i praktyczne:)

1. Jeśli zapisałeś się na zjazd, przysługują Ci: książka, album i płyta orkiestry w okolicznościowej torbie. Odebrać je możesz w namiocie zgodnie z twoim rocznikiem ukończenia szkoły. Tam też odbierzesz bony na obiad i biesiadę, zgodnie z tym, co wybrałeś. Zachowaj bon na biesiadę, oddasz go w Zaciszu.
2. Na STS -sali tenisa stołowego /stara stołówka (w nomenklaturze szkolnej są to nazwy tego samego miejsca) zarezerwowane są miejsca dla zaproszonych gości, przede wszystkim, „Starszych Roczników.”
3. Dla osób, dla których zabraknie miejsce na STS, przewidziana jest transmisja na żywo w auli szkolnej.
4. Zmieniono punkt w programie dotyczący posadzenie drzewka. Grab już rośnie i świetnie się rozwija. Można go zobaczyć przed głównym wejściem do szkoły (od strony BGŻ). Rozpoznać można go po brązowym płotku i zielonej tabliczce 🙂 Posadzenie drzewka pojawi się w migawce filmowej na STS podczas uroczystości.
5. Po zakończeniu oficjalnej uroczystości 50-lecia szkoły zaplanowany jest obiad (ok. 13.30), a następnie spotkania z wychowawcami, zgodnie z harmonogramem umieszczonym w widocznych miejscach w szkole. Możesz też na własną rękę zwiedzać szkołę, a pomocą będą służyć aktualni uczniowie Technikum Leśnego. Informacji szukaj u osób z identyfikatorami ORGANIZATOR. Uwaga: obiad dzielimy na dwie tury: pierwsza około 13:30 – zaproszeni goście oraz roczniki 1970-1980. Druga tura: ok. godziny 14:00 – pozostałe roczniki.

6. W godzinach od 10:00 do 15:00 będzie czynna Kawiarenka Zjazdowa ( na podwórzu „POD LIPAMI”), w której można wypić kawę czy herbatę i posmakować drobnych słodkości.

7. Pamiętaj, że możesz skorzystać z transportu do „Zacisza”. Autobusy ruszają z podwórza gospodarczego szkoły – pierwszy o godz. 17.00, drugi o godz. 17.30. Powrót z Zacisza : pierwszy o godz. 24.00, drugi o godz. 2.00, trzeci o godz. 4.00. Mamy nadzieję, że wcześniej zgłosiłeś potrzebę korzystania z transportu.

8. W sprawach naprawdę ważnych możesz zwrócić się do szefostwa Zjazdu czyli: Romana Smolińskiego i Anny Wedel-Sali lub Karoliny Sikorskiej. Pamiętaj tylko, że mocno napracowali się przy organizacji i mogą być lekko zakręceni.

9. Sprawdź czy zabrałeś ze sobą: dobry humor, przyjazne nastawienie do ludzi, wolę i ochotę do zabawy do białego rana, otwarty umysł do chłonięcia bogatych wrażeń. Pamiętaj, uśmiech nie kosztuje, a ludzi zjednuje.

10. Teraz najważniejsze: życzymy Ci udanej podróży sentymentalnej do starego, ukochanego TL-u oraz wspaniałej zabawy w Zaciszu.

Osoba do kontaktu: Karolina Sikorska ( tel. kom. 601 438 483 )

Organizatorzy

 

 

Niezbędnik Zjazdowicza - do pobrania w wersji pdf